Avrupa’da Kilo Kontrolü

Kategorisi: Blog

Etiketler:, ,

Gazeteler her geçen gün dünyadaki insanların kilolarını kontrol edememesi ile ilgili bir çok makale ve manşet haberleri ile dolup taşıyor. Kilomuzu kontrol edemiyoruz bunun sebepleri nelerdir?

  • Teknoloji, fiziksel aktiviteyi azaltıyor. (Araba fiziksel aktivitelerimizi yapmamıza engel oluyor, az yürüyoruz, az spor yapıyoruz)
  • Artan refah, gereğinden fazla tüketime yol açıyor.
  • Porsiyon boyutlarımız büyüdü. (Bir çok insan stres sonucunda daha fazla yemek ihtiyacı duyuyor)
  • Midemizi Kötü karbonhidratlar ve gereksiz gıdalarla dolduruyoruz.

Dünyadaki beslenme eğilimleri hakkında Herbalife tarafından yapılan kapsamlı bir araştırmanın sonuçlarına göre Avrupalılar kilo kontrolünde gittikçe daha fazla zorlanmaktadırlar. Araştırmaya katılanların %63′i şu an da kilo kontrolüne ihtiyaç duyduklarını düşünürken %37′si ise önümüzdeki 5 sene içerisinde kilo kontrolüne ihtiyaç duyacaklarını düşünmekte.

Herbalife’ın bu ikilemi çözüme kavuşturmak için ortaya koyduğu çözüm ise Hızlı Başlangıç Programıdır. Bu program farklı yaşam tarzı seçimlerine göre sunulan tavsiyelerden oluşur ve bol miktarda sebze ve meyvenin dahil olduğu bir çok farklı gıdadan tüketmeyi, günde iki litre su içmeyi, egzersiz yapmayı, yeterli miktarda uyuma ve dinlenmeyi önerir. Bu program sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyacağı kaliteli gıda takviyelerini ise Herbalife’ın ürün portföyü arasından seçebilirsiniz.

Programa başlamak için tıklayın!

Bu yazıya bir yorum yaz

Yukarı