Herbalife Avantajı

Beslenme ve kilo kontrolü bilimi alanında 30 yılı aşkın deneyimiyle Herbalife,‘insanların hayatlarını değiştirme’ misyonuna sahip olan, dünyanın en büyük küresel ağ pazarlaması şirketlerinden biridir. Herbalife, sahip olduğu bu misyonunu sağlıklı bir yaşam arzulayan insanlara kilo kontrolü ürünleri, özel gıda takviyeleri, aktif yaşam ürünleri ve dış beslenme ürünleri sunarak ve ürünlerimizin bağımsız Distribütörü olmayı tercih edenlere de finansal açıdan tatmin edici bir İş Fırsatı sunarak yerine getirmektedir.

Bilime ve Yenilikçiliğe Bağlılık Bilim, Herbalife için önemlidir. En son araştırma ve yenilikleri ortaya çıkartmaya konsantre olmamızın yanı sıra maddi, kullanımı kolay ve işinize yarayan ürünler yaratmak konusunda da uzmanlarımız çalışmaktadırlar. Herbalife, ürünlerin etkili olmasına çok önem vermektedir. Bunu gerçekleştirebilmek için de yeni ürünler geliştirmekte ve araştırmalar yapmaktadır. Ürünlerimiz ve ham maddelerimiz üzerinde yüksek güvenlikli testler yapıyoruz ve ürünlerimizi düzenli olarak incelettiriyoruz. Böylece, tüm ürünlerimiz en güncel yönetmeliklere uygun oluyor. Herbalife’ın beslenme biliminin önde gelen uzmanlarından, araştırmacılardan ve nobel ödülü almış bilim adamından oluşan kendi Beslenme Danışma Kurulu bulunmaktadır. Daha iyi sonuçlar elde edebilmeniz için sürekli olarak ürünlerimizi daha iyi yapma mücadelesi veriyoruz. Klinik çalışmalar, Herbalife ürünlerinin ardındaki bilimi kanıtlar.
Almanya’daki Ulm Üniversitesi’nde yapılan bir çalışma, Formül 1 Shake’lerinin ve Formül 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi’nin yüksek miktarda protein içeren bir beslenme şeklinin parçası olarak kullanıldıklarında, klasik beslenme şeklindeki kalori tüketimini kısıtlamaya kıyasla daha etkili bir kilo kontrolü sağladığını kanıtlamıştır.
“Herbalife, yüksek protein grubunda bulunanların %64’ü, klasik diyetin parçası olarak standart miktarda protein tüketen %41’lik kısımla kıyaslandığında, aşırı kilolu olmakla ilişkili olarak sıkça rastlanan sağlık sorunları açısından daha az risk altında bulunmuşlardır.”

Yukarı