Şirket Bilgileri

Herbalife; Mark Hughes tarafından insanlara sağlıklı yaşam çözümleri sunabilme hayalini gerçekleştirebilmek için 1980 yılında Kaliforniya’da kurulmuştur. Bir kişinin girişimiyle kurulan şirketimiz bugün, 73 ülkede, 2.1 milyonu aşkın Distribütörü olan global bir şirket olmuştur.

Herbalife büyüdükçe Mark Hughes’un rüyası yaşayacaktır.  Bugün, Herbalife pek çok büyük ticari organizasyonlara dahildir ve Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Birliği’nin (IADSA) kurucu üyesidir. 31 yıldır Herbalife beslenme ve kilo kontrolü biliminin ön cephesinde yer almaktadır. Global ağ pazarlama şirketlerinin en büyükleri arasında yer alan Herbalife, sağlıklı yaşam tarzı edinmek isteyenlere ve hak ettiklerini kazanabilecekleri bir iş fırsatı arayanlara; Bağımsız Herbalife Distribütörü olma fırsatı, kilo kontrol ürünleri, aktif yaşam ürünleri, özel gıda takviyeleri ve dış beslenme ürünleri sunarak yaşamları değiştirme vizyonunu benimsemiştir.

Teknolojik ve Bilimsel Herbalife Ürün ve Bilim Merkezi, Los Angeles’ın South Bay bölgesindeki Herbalife Plaza’da açılmıştır. Bilimsel Araştırma Bölümü Müdürü Steve Henig liderliğindeki seçkin ve kendini bilime adamış bir grup bilim adamı ve uzman, bu merkezde ileri teknolojileri ve gelişmiş laboratuvarları kullanarak Herbalife‘ın dünya çapındaki ürünlerini geliştirmektedir ve böylece; Herbalife‘ın beslenme ve kilo kontrolü alanında bir numara olmasına katkıda bulunmaktadır.

Yukarı